АвторизаціяОсвітні сайти

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради «Академія неперервної освіти
Ставищенський РМК

Хто на сайті

На даний момент 19 гостей на сайті

Лічильник відвідування

mod_vvisit_counterСьогодні43
mod_vvisit_counterВчора115
mod_vvisit_counterЦього тижня276
mod_vvisit_counterМинулого тижня324
mod_vvisit_counterЗа місяць1093
mod_vvisit_counterМинулого місяця1653
mod_vvisit_counterВсього199466

Online (20 хвилин): 5
Твій IP: 54.198.52.82
,
2018-09-19 05:09
Тренінг за програмою Intel® «Навчання для майбутнього» в Стрижавській ЗОШ

 Програма Intel® «Навчання для майбутнього» одна з найбільш масштабних міжнародних освітніх програм корпорації Intel. Ініціатива, проголошена 2000 року лише в деяких штатах США, сьогодні охоплює більше 6 млн. вчителів з понад 50 країн світу. Програма покликана допомогти вчителям середніх загальноосвітніх навчальних закладів та студентам педагогічних ВНЗ опанувати ефективні педагогічні та інформаційні технології, розширити їх використання під час організації самостійної проектно-дослідницької діяльності учнів.

За період осінніх і зимових канікул вчителі Стрижавської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшли тренінг за програмою Intel® «Навчання для майбутнього». Заняття проводив тренер, вчитель інформатики Володарської ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Заїка Володимир Михайлович.

У ході цього курсу вчителі працювали над навчальним проектом, в якому особлива увага приділялася пізнавальним інтересам та потребам учнів, які в свою чергу проводили власні дослідження в рамках розробленого проекту. Вчителі також опановували проектно-дослідницьку методику, роботу з мультимедіа та Інтернет-ресурсами, розробку власних проектів з використанням інформаційних технологій, створення презентацій, публікацій та web-сторінок від імені учнів як представлення результатів самостійних навчальних досліджень. Основна увага приділялася педагогічним аспектам інтеграції комп’ютерних технологій до практики вітчизняної школи.

В результаті проходження тренінгу кожен вчитель має розроблене портфоліо навчального проекту, готове до застосування на уроці. Всі педагоги успішно пройшли тренінг і підготували портфоліо. Заступник директора з навчально–виховної роботи Аврамчук П.Ф. вручив сертифікати про закінчення курсів вчителям: Прядко Л.С., Коновалюк Н.А., Притолюк Р.А., Волинець В.Ф., Волинець Л.М., Волинець А.С., Житнецькій Н.В., Варава І.П., Крук Р.І., Нестеруку В.А., Перехожук І.Б. та Пустовіт О.М. 

 
Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ступенів.